Kurs Certyfikat Przewoźnika Drogowego

Skontaktuj się telefonicznie: 501 060 043

Jeżeli chcesz prowadzić działalność transportową, zgodnie z obecnie panującymi przepisami, podczas uzyskiwania licencji transportowej powinieneś wskazać kompetentną osobę, którą będzie zarządzać transportem w twojej firmie oraz posiada certyfikat kompetencji zawodowych. Taką osobą będzie osoba posiadająca „ Certyfikat Kompetencji w drogowym transporcie rzeczy lub osób”.

Zgodnie z  nowym brzmieniem art. 7c ustawy o transporcie drogowym, w razie gdy u mikroprzedsiębiorcy zarządzający transportem jest jego pracownikiem, dyrektorem, właścicielem, udziałowcem, zarządza tym przedsiębiorstwem lub, jeżeli przedsiębiorca jest osobą fizyczną, jest tą właśnie osobą – zarządzający transportem będzie mógł kierować operacjami transportowymi nie więcej niż w jednym przedsiębiorstwie, bez limitu floty pojazdów. Nasze szkolenie ma na celu przygotować Cię do egzaminu państwowego w tym temacie, który przeprowadza Instytut Transportu Samochodowego. Szkolenie trwa pięć dni: dzień 1 i 2: czas podczas pierwszych dwu dni poświęcamy na zagadnienia związane z dostępnością do rynku transportowego, omówieniu przepisów o transporcie drogowym oraz czasem pracy kierowcy. Omawiamy działy nr: 3 – prawo socjalne, 6 – dostęp do zawodu i rynku przewoźnika, 7 – normy techniczne i techniczne aspekty działalności, 8 – bezpieczeństwo drogowe dzień 3: czas podczas trzeciego dnia poświęcony jest zagadnieniom prawnym wymaganym podczas egzaminu i nie tylko. Omawiamy działy nr: 1 – prawo cywilne, 2 – prawo handlowe dzień 4: czas podczas czwartego dnia poświęcony jest na zagadnienia finansowe i księgowe. Omawiamy działy nr: 3 – prawo socjalne, 4 – przepisy podatkowe.

Natomiast ostatni dzień jest dniem powtórzeniowym, który przeprowadzamy w tygodniu poprzedzającym egzamin. Tematy, które poruszamy na szkoleniu są zgodne z zakresem wymaganej wiedzy zapisanym w rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) Nr 1071/2009.

Nasi kursanci mogą liczyć na przyjazną atmosferę podczas szkoleń. Wiemy, że to my jesteśmy dla was, a nie odwrotnie. W cenie szkolenia, która wynosi 1400 zł, zapewniamy Państwu poczęstunek kawowy, najlepsze dostępne materiały szkoleniowe, tj. podręcznik wydawany przez Instytut Transportu Samochodowego, szereg testów oraz zadań niezbędnych do prawidłowego samokształcenia.

Zapraszamy na szkolenie Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika

Skontaktuj się telefonicznie: 501 060 043

 • 00

  dni

 • 00

  godzin

 • 00

  minut

 • 00

  sekund

Data

paź 28 - 31 2021

Czas

15:00 - 18:00

Koszt

$1,400.00
Regionalny Inkubator Przedsiębiorczości

Lokalizacja

Regionalny Inkubator Przedsiębiorczości
21-400 Łuków, Brzóski 17

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *